מילקה בר & קפה

by admin

.

מילקה בר

מילקה בר – "בית ציבורי". בר קלאסי מצויד במיטב המשקאות, האווירה בו אינטימית והמוסיקה איכותית. לצד השתייה מוצעים גם מגוון מאכלים קלאסיים עשויים בטוב טעם. פאב קלאסי מאכלס בדרך כלל קהל קבוע ולברטנדר יחס אישי ומיוחד עם לקוחותיו. כמו באנגליה ובאירלנד גם אנחנו פעילים רוב שעות היום.

עיקר הפעילות היא לאחר שעות העבודה, מ- 20:00 ואילך. בבר יש מקומות ישיבה וגם דלפקים לשתיה בעמידה. לעיצוב הבר ולרמת השירות חשיבות רבה, והלקוחות נוהגים להזמין משקאות מובחרים. בר טרקלין הבר המאופיין בחלל גדול ומעוצב היטב, ריהוט כבד וספות ישיבה רחבות בהן מסבים האורחים. האווירה בבר כזה נינוחה, ומוצעים גם מותגים פופולאריים וקוקטיילים אופנתיים. זהו בעצם הבר המרכזי והפעיל ביותר באזורנו, מאופיין בתצוגת מותגים מרשימה, כמו גם בהופעה והגשה אלגנטית. ישנה הקפדה על שימוש בפירות טריים בהכנה ועיטור של מגוון משקאות וקוקטיילים צוננים, כמו: דאקירי קפוא, מרגריטות קפואות בטעמים, קוקטייל פינייה קולדה, שייקים וכו'. בבר כזה יושם דגש על צורות הגשה מקוריות (למשל: קוקטייל פינייה קולדה המוגש בקליפת אגוז קוקוס וכו').

אתם מוזמנים להכנס ולהתרשם מהמקום.

MILKA PRIVATE BOTTLE

הרעיון מאחורי הארון הוא לספק ללקוח את כל אשר הוא צריך. ארון בקבוקים בר המשמש את לקוחותינו, בו נשמרים על מיטב המשקאות שהזמנתם. בר כזה מאפיין מועדוני חברים אקסלוסייבים.

מילקה בר

במידה ולקוח מזמין בקבוק וויסקי, וודקה, יין או כל בקבוק שעולה על רוחו ולא מסיים אותו, יוכל לאחסן את הבקבוק בארון הבקבוקים הפרטיים שלנו. צוות המילקה בר ינפיק ללקוח כרטיס מגנטי אישי שבאמצעותו יוכל לבוא ולמשוך את הבקבוק בפעם אחרת ללא כל תשלום ועם התוספות האהובות עליו.

מגניב לא?

מילקה בר – פתוח כל יום מהשעה 20:00 ועד אחרון הלקוחות. בר אמיתי בקריון!

כתובתנו: קריות קרית ביאליק, קומה שניה (שדרת הכוכבים)
טלפון: 04-877-4343