החופף לכלבים

by admin

מספרת כלבים ניידת (עכו, מעלות, קריות, כפר ורדים, נהריה)

.
החופף לכלבים, מספרה ניידת עבור כלבים וחתולים, נוסדה על ידי משה אלקיים, מהמומחים בתחום תספורות בסטייל בצפון הארץ ובוגר בית הספר "מגן דוד ירוק" עם ניסיון של אלפי לקוחות מרוצים. החופף לכלבים מגיע עד אליכם הביתה!

בין שירותי החופף לכלבים:

– תספורת מקצועית
– גזיזת ציפורניים
– ניקוי אוזניים
– מכירת תכשירי הדברה
– קולרים וציוד נלווה

רוצים לעשות תספורת לכלב או לחתול אך אינכם יודעים איפה אפשר למצוא ספר כלבים מנוסה בצפון הארץ? הכלב שלכם חושש מהתהליך ואתם מחפשים אדם מקצועי בתחום?

כדי להיות ספר כלבים וחתולים יש לעבור הדרכה מקיפה ולרכוש ניסיון רב, בכדי ללמוד מיומנויות ושיטות תספורת, טיפול מקיף כגון גזירת ציפורניים וניקוי אוזניים ביצוע לא נכון של תספורת עשוי לגרום לפצעים לבעל החיים האהוב עליכם, לכן חשוב שכלבכם יקבל תספורת מידיו של ספר כלבים/חתולים מקצועי.

כלבים וחתולים רבים חשים מפוחדים במרפאות וטרינריות או במספרות לבעלי חיים. בכדי להקל על חיית המחמד שלכם, החופף לכלבים, מספרה ניידת לכלבים וחתולים, מעמידה לרשותכם שירותי תספורת שמגיעים עד לביתכם לביצוע תספורת מקצועית לכלב או לחתול.

החופף לכלבים נותן שירותי מספרה ניידת באזור קריות, חיפה, נהריה, כפר ורדים, מעלות, עכו וכל אזור צפון הארץ.

בדרך לעוד לקוח מרוצה..
054-5685181 משה

החופף לכלבים מתמחה בשירותי מספרה לכלבים בכל אזור צפון הארץ. מספרת כלבים בכפר ורדים, מספרת כלבים בנהריה וגם מספרת כלבים במעלות. כמו כן בית העסק נותן שירתוי מספרה ניידת בקריות, מספרה ניידת בכפר ורדים, מספרת כלבים עכו, מספרה ניידת במעלות, מספרה ניידת בעכו עוד!